Healthypharm Paracetamol kind 120mg
Merk
Inhoud
10 Zetpillen
2,20
Consument adviesprijs
Er is voldoende op voorraad
Op voorraad
Aanbieden aan jouw klanten?
Login met jouw zakelijk Varuvo account of register hier.
EAN
8714632074668
ARTNR
617503
Let op: Dit product is een geneesmiddel
Productinformatie
Healthypharm Paracetamol kind 120mg
RVG 24202 AV
Kinderparacetamol HTP zetpil 120 mg, zetpillen
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende
werking
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
#Kinderen jonger dan 3 maanden met koorts.
#Kinderen tot 4 jaar die waarbij de pijn of koorts na 2 dagen nog niet over is.
#Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Niet gebruiken bij:
#Niet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter.
#Langdurig gebruik van pijnstillers kan pijnstiller-afhankelijke hoofdpijn veroorzaken.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.
#Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt.
#Indien gebruik nodig tijdens zwangerschap en borstvoeding, gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
Gebruiken bij:
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Werkzame bestanddelen
120 mg paracetamol
Hulpstoffen
colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)
Dosering
Leeftijd (jaar) Gewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doses per 24 uur
0,25 - 1 5,5 - 10 120 2 - 3
1 - 2 10 - 12,5 240 2 - 3
2 - 4 12,5 - 17 240 3
4 - 6 17 - 22 240 4
6 - 9 22 - 30 500 2-3
9 - 12 30 - 40 500 3
12 - 15 40 - 55 500 of 4 of
1000 maximaal 2-3
Volwassenen en
jongeren vanaf
12 jaar > 55 1000 maximaal 4
Maximale dosering
2-3 zetpillen per dag, afhankelijk leeftijd en gewicht
Aanwijzingen voor gebruik
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. De laagste dosering van de groepsindeling geldt voor de jongste kinderen en bij het laagste lichaamsgewicht. Niet langer dan 2 dagen gebruiken bij kinderen jonger dan 4 jaar. Bij kinderen van 4 tot 6 jaar of ouder bij geen verbetering van de k
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
RVG 24202 AV
Kinderparacetamol HTP zetpil 120 mg, zetpillen
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende
werking
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden
Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
#Kinderen jonger dan 3 maanden met koorts.
#Kinderen tot 4 jaar die waarbij de pijn of koorts na 2 dagen nog niet over is.
#Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Niet gebruiken bij:
#Niet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter.
#Langdurig gebruik van pijnstillers kan pijnstiller-afhankelijke hoofdpijn veroorzaken.
#Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.
#Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt.
#Indien gebruik nodig tijdens zwangerschap en borstvoeding, gebruik dit geneesmiddel zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering.
Gebruiken bij:
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Werkzame bestanddelen
120 mg paracetamol
Hulpstoffen
colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)
Dosering
Leeftijd (jaar) Gewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doses per 24 uur
0,25 - 1 5,5 - 10 120 2 - 3
1 - 2 10 - 12,5 240 2 - 3
2 - 4 12,5 - 17 240 3
4 - 6 17 - 22 240 4
6 - 9 22 - 30 500 2-3
9 - 12 30 - 40 500 3
12 - 15 40 - 55 500 of 4 of
1000 maximaal 2-3
Volwassenen en
jongeren vanaf
12 jaar > 55 1000 maximaal 4
Maximale dosering
2-3 zetpillen per dag, afhankelijk leeftijd en gewicht
Aanwijzingen voor gebruik
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. De laagste dosering van de groepsindeling geldt voor de jongste kinderen en bij het laagste lichaamsgewicht. Niet langer dan 2 dagen gebruiken bij kinderen jonger dan 4 jaar. Bij kinderen van 4 tot 6 jaar of ouder bij geen verbetering van de k
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
Lees altijd de bijsluiter
Bekijk de bijsluiter (PDF)
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. De laagste dosering van de groepsindeling geldt voor de jongste kinderen en bij het laagste lichaamsgewicht. Niet langer dan 2 dagen gebruiken bij kinderen jonger dan 4 jaar. Bij kinderen van 4 tot 6 jaar of ouder bij geen verbetering van de k